SEO

Pingwin 4.0 już kompletny!

Algorytm Google Pingwin 4.0 działający w czasie rzeczywistym, który rozpoczął się w dniu 23 września 2016 r., jest obecnie wdrażany w pełni do wszystkich centrów danych Google – potwierdził Gary Illyes na Twitterze.

tw
Źródło: http://searchengineland.com/google-penguin-4-roll-done-261000

Aspekt recovery nowej aktualizacji Pingwina 4.0 rozpoczął się chwilę po 23 września i trwał mniej więcej do dnia 28 września br.. Aktualnie wszystkie centra danych Google posiadają nowy kod, który ma zapewnić stronom trzymającym się wytycznych Google, możliwość powrotu na pozycje. Witryny, które do tej pory nie pozbyły się linków słabej jakości, niestety nie mogą liczyć na wyższe miejsca w rankignu dopóki ich nie usunął.

Strony, które zostały dotknięte wprowadzeniem i aktualizacjami Pingwina począwszy od jego pierwszej wersji, powinny skupić się na jakości dostarczanych linków i obserwować efekty, którymi powinien być wzrost pozycji.

Z informacji na temat Pingwina 4.0 dotyczących jego pracy w czasie rzeczywistym, mówi się, że wszystkie zmienne algorytmu są w pełni wprowadzone, co powinno objawiać się stabilizacją pozycji w wynikach wyszukiwania.

Źródło: serp.watch

W Polsce niestety nadal sytuacja jest daleka od stabilnej.

Freeline Agencja Interaktywna już od 2006 roku dostarcza firmom i osobom prywatnym nowoczesne rozwiązania internetowe – doradzamy i kreujemy, współtworząc tym samym sukces wielu firm.

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać w każdej chwili).

FreshMail.pl