Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Bezpłatna wycena

Czym charakteryzują się nowoczesne strony internetowe?

Od ponad 15 lat zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. Kierujemy się nie tylko zdobytą wiedzą na temat preferencji użytkowników odwiedzających serwisy WWW, ale także aktualnie panującymi trendami. Chcemy, aby nasze projekty wyróżniał nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność i zgodność z wymaganiami stawianymi przez największe wyszukiwarki. Tworzymy strony WWW dostosowujące się do rozdzielczości ekranu urządzeń, na których będą przeglądane. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja witryna wyglądała atrakcyjnie zarówno na desktopie, smartfonie i tablecie. Wykorzystując naszą wiedzę dotyczącą stron WWW, możesz być pewny sukcesu.

Piotr Ostrzyżek - CEO, UX Specialist

Autorska szata graficzna!

Profesjonalny wizerunek w Sieci - indywidualny projekt graficzny

Strona WWW Twojej firmy jest wirtualną wizytówką, która nadawać powinna jasny i czytelny komunikat: Jesteśmy profesjonalni, mamy ugruntowaną pozycję na rynku, możesz nam zaufać! Przejrzysta, przyjazna wyszukiwarkom i użytkownikom strona internetowa Twojej firmy to nie wszystko.

Jeśli chcesz stworzyć wizerunek profesjonalnej firmy, zainwestuj w stworzenie strony WWW z indywidualnym projektem graficznym. Posiadając unikatową, jedyną w swoim rodzaju pod względem wizualnym stronę internetową zbudujesz właściwy wizerunek swojej firmy w Sieci.

Tworząc witrynę dostosowaną do potrzeb właśnie Twojej firmy skupimy się na wartościach takich jak prostota użytkowania, łatwość w odnalezieniu informacji oraz wrażenia estetyczne. Każda stworzona przez nas strona WWW dostosowana jest ściśle do specyfiki działalności Twojej firmy – poprzez dostosowany do Twoich potrzeb projekt dążymy do tego, aby pokazać Klientom odwiedzającym Twoją stronę korzyści, jakie płyną ze współpracy właśnie z Twoją firmą.

Jedna strona, wiele możliwości

W projektowanie stron WWW wpisało się wiele trendów, które były lepiej lub gorzej oceniane przez wyszukiwarki. Skuteczność obecnej techniki projektowania serwisów internetowych potwierdził sam Google. Nowoczesne projektowanie serwisów w myśl RWD, czyli Responsive Web Design opiera się na elastycznym projekcie strony WWW, którego elementy same dopasują się do rozdzielczości urządzenia, na którym użytkownik przegląda Twoją stronę. Miej pewność, że potencjalny Klient, który odwiedza stronę z ofertą Twojej firmy, może zapoznać się z nią bez najmniejszych problemów. Zdobądź nowych Klientów docierając do nich poprzez smartfony i tablety. Daj się zobaczyć z dobrej strony – wykorzystaj Responsive Web Desing.

Przejdź do portfolio

User Friendly

Pozyskanie użytkownika, który trafi na naszą stronę WWW to połowa sukcesu. Kluczem do osiągnięcia celu jest możliwie najłatwiejsze przeprowadzenie potencjalnego Klienta przez ofertę Twojej firmy aż do dokonania zakupu w witrynie lub wykonanie połączenia w celu zamówienia usługi. Wszystko to nie jest kwestią przypadku, a stosowania się do zasad User Friendly. Określenie to jest przyznawane stronom z interfejsem przyjaznym dla użytkownika. Aby witryna mogła zostać postrzegana jako strona przyjazna użytkownikowi powinna posiadać intuicyjną nawigację, przejrzyste menu ofertowe, przyciski wzywające do działania (Call To Action) i łatwo dostępny kontakt z firmą. Skup się na funkcjonalności swojego serwisu, a z pewnością zostanie to docenione prze osoby, które go odwiedzą.

projektowanie stron Lublin

Intuicyjna nawigacja

Łatwa obsługa strony, proste menu i przejrzysta oferta pozwolą w prosty i szybki sposób dokonać zakupu w Twoim serwisie.

tworzenie stron Lublin

Unikalna grafika

Nie ryzykuj tym, że potencjalny Klient pomyli Cię z konkurencją. Zadbaj o spersonalizowaną szatę graficzną dostosowaną do profilu Twojego biznesu.

strony www Lublin

Zadowolenie klienta

Sprawnie funkcjonująca strona, dzięki której użytkownicy decydują się na kontakt z firmą to klucz do sukcesu i osiągnięcia założonych celów.

Dedykowany system CMS - Strony WWW Lublin

Abyś mógł swobodnie zarządzać treścią swojej nowej strony internetowej, dostarczymy Ci nasz autorski system CMS. Dzięki intuicyjnemu panelowi użytkownika, będziesz mógł zmieniać zawartość wyświetlaną na stronie WWW. W zależności od potrzeb lub zmian zachodzących w Twojej firmie, zmienisz zdjęcia, tekst, dane kontaktowe czy rozmieszczenie elementów na stronie i wiele innych. Nie musisz dysponować wiedzą z zakresu projektowania stron internetowych – wszystkich czynności możesz dokonać za pomocą kilku kliknięć. Przekonaj się sam jak wielkie możliwości stoją przed Tobą i sprawdź funkcjonalność naszego systemu. Zobacz, jakie to proste!

Zachowujemy najwyższe standardy Google

Projektujemy strony internetowe zgodne z wytycznymi Google. Wiemy, że tylko rzetelnie wykonane serwisy mają szanse osiągnąć sukces w Sieci. Budowane przez naszych specjalistów witryny cechuje szybkość ładowania elementów na stronie oraz dostępność wersji mobilnej, co umożliwia załadowanie strony na dowolnym urządzeniu, w możliwie najkrótszym czasie. Tworząc strony WWW, dbamy o odpowiednie wyeksponowanie oferty i łatwą nawigację po stronie. Piszemy unikalne treści, spójne z ofertą firmy i dostosowane stylem do grupy odbiorców, czyli Twoich potencjalnych Klientów. Wiemy, jak powinna wyglądać strona, która ,,spodoba” się algorytmom Google, a w rezultacie zdobędzie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Implementacja gotowych rozwiązań
Projektowanie stron internetowych LublinPodczas omawiania projektu chętnie doradzamy, ale nie narzucamy Klientom swojej wizji, dlatego, jeśli uważasz, że gotowa platforma będzie dla Ciebie lepsza wykonamy serwis WWW z wykorzystaniem platformy WordPress. Wybierając tę opcję musisz zdawać sobie sprawę, że funkcjonalność tych systemów może stać się, w pewnym momencie, niewystarczająca dla potrzeb Twojej oferty, czy specyfiki prowadzenia biznesu. Ograniczenia mogą dotyczyć też samego wyglądu, który definiuje gotowy szablon graficzny. Bywa też tak, że z zewnątrz prawidłowo wyglądająca strona zawiera kod HTML, który uniemożliwi skuteczne pozycjonowanie serwisu. Nie bądź jak inni – postaw na unikalność i wyróżnij się z tłumu!

Artykuły Web design

Jak stworzyć przyjazną dla SEO stronę FAQ?

Wyszukiwarki i użytkownicy uwielbiają strony z często zadawanymi pytaniami FAQ. Dobrze napisana sekcja FAQ to wielki plus dla Twojej firmy. Pokazuj...
Więcej

Mikroformaty schema.org jeszcze bardziej pomocne!

Wyniki wyszukiwania wzbogacone o oceny rich snippets, (które pojawiają się podczas przeglądania wyników Google), są bardzo pomocne. Recenzje lub...
Więcej

Współczynnik konwersji - czym jest i czy warto go zwiększać?

Prowadząc sklep internetowy i reklamując się w Google Ads lub Facebook Ads na pewno spotkaliście się z pojęciem współczynnika konwersji. Jest to je...

Więcej

Napisz do nas - nasi eksperci czekają na kontakt.

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx