Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Kariera

Kilka słów o nas

Freeline Agencja Interaktywna już od 2006 roku dostarcza firmom i osobom prywatnym nowoczesne rozwiązania internetowe – doradzamy i kreujemy, współtworząc tym samym sukces wielu firm.

Jesteśmy grupą specjalistów, ludzi ambitnych i wykształconych w kierunku prowadzonych na co dzień działań. Wspólnie tworzymy oryginalne i ciekawe projekty, lubiąc przy tym eksperymentować i szukać niecodziennych rozwiązań, które wyróżniają nasze projekty. Dzięki pasji z jaką tworzymy i zdobywanej każdego dnia wiedzy wszystkie wykonane przez nas projekty są niepowtarzalne. W naszym portfolio znaleźć można przykładowe realizacje spośród setek już wykonanych projektów. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak każdy nasz Klient traktowany jest w 100% indywidualnie. Nie działamy szablonowo – dostarczamy indywidualne rozwiązania, które są kluczem do sukcesu. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, skontaktuj się z nami już dziś.

Posiadamy pierwszy na świecie certyfikat UX-PM
zdobyty w międzynarodowym programie szkoleniowym UX|alliance.

Certyfikat UX-PM zobacz

Freeline Agencja Interaktywna - wykorzystaj naszą wiedzę w praktyce.

Poznaj Freeline

Piotr Ostrzyżek

Piotr Ostrzyżek

CEO, UX Specialist

Pokrzykiwanie, poganianie i motywowanie do pracy, a tak poważnie – wszelkie działania zmierzające ku jak najlepszej użyteczności stron WWW.

Magda Koguciuk

Magda Koguciuk

Project Manager

W każdy projekt wkłada wiele pracy, sprawnie integrując działania wszystkich specjalistów. Zaraża pozytywnym nastawieniem i uśmiechem.

Mateusz Białecki

Mateusz Białecki

Graphic Designer

Grafika, kreacja, branding. Podobno ktoś kiedyś ściągnął Mateusza z Internetu i wydrukował, od tej pory stał się również specjalistą od druku.

Karolina Szustak

Karolina Szustak

Graphic Designer

Jej przepis na udany projekt to funkcjonalność, czytelność, prostota i estetyka. I koniecznie szczypta kreatywnego szaleństwa dla podkreślenia smaku.

Paulina Krawczyk-Jurek

Paulina Krawczyk-Jurek

Senior SEM Specialist

Pod lupę bierze strony WWW i generuje raporty Google Analytics. Z chęcią pomoże Ci zaistnieć w Sieci dzięki kampaniom Google Adwords i ożywi Twój profil w Social Media.

Jakub Handzlik

Jakub Handzlik

Senior SEO & UX Specialist

User experience i pozycjonowanie, optymalizacja kodu stron, linkowanie, walka z filtrami i nadążanie za nieustannie zmieniającymi się wymaganiami Google.

Piotr Zwierz

Piotr Zwierz

Google AdWords Specialist

Tworzy skuteczne reklamy w Google AdWords, optymalizuje kampanie, maksymalizuje ROI i generuje zaawansowane Google Analytics.

Artur Janczarek

Artur Janczarek

PHP Developer

Strony i sklepy internetowe, w których nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, trzeba tylko znaleźć na to sposób. Systemy intuicyjne i proste w obsłudze.

Monika Malinowska

Monika Malinowska

PHP Developer

Programuje strony, które wyróżnia uporządkowany kod i dbałość o najdrobniejsze detale. W swoich projektach stawia na nowoczesny design i efekt ,,wow”.

Paweł Woźniak

Paweł Woźniak

PHP Developer

Zna wiele języków – głównie programowania. Tworzy funkcjonalne strony internetowe, przyjazne dla użytkownika, które spełniają wszystkie wymogi Google.

Nazar Patrylo

Nazar Patrylo

PHP Developer

Programuje nowoczesne serwisy internetowe, funkcjonalnie modyfikuje gotowe systemy sklepowe wzbogacając je o przydatne wtyczki i integracje.

Szukasz pracy?

Zapoznaj się z opiniami o naszej pracy

Napisz do nas - nasi eksperci czekają na kontakt.

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx