Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Kariera

Kilka słów o nas

Freeline Agencja Interaktywna już od 2006 roku dostarcza firmom i osobom prywatnym nowoczesne rozwiązania internetowe – doradzamy i kreujemy, współtworząc tym samym sukces wielu firm.

Jesteśmy grupą specjalistów, ludzi ambitnych i wykształconych w kierunku prowadzonych na co dzień działań. Wspólnie tworzymy oryginalne i ciekawe projekty, lubiąc przy tym eksperymentować i szukać niecodziennych rozwiązań, które wyróżniają nasze projekty. Dzięki pasji z jaką tworzymy i zdobywanej każdego dnia wiedzy wszystkie wykonane przez nas projekty są niepowtarzalne. W naszym portfolio znaleźć można przykładowe realizacje spośród setek już wykonanych projektów. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju, tak jak każdy nasz Klient traktowany jest w 100% indywidualnie. Nie działamy szablonowo – dostarczamy indywidualne rozwiązania, które są kluczem do sukcesu. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, skontaktuj się z nami już dziś.

Posiadamy pierwszy na świecie certyfikat UX-PM
zdobyty w międzynarodowym programie szkoleniowym UX|alliance.

Certyfikat UX-PM zobacz

Freeline Agencja Interaktywna - wykorzystaj naszą wiedzę w praktyce.

Poznaj Freeline

Piotr Ostrzyżek

Piotr Ostrzyżek

CEO, UX Specialist

Pokrzykiwanie, poganianie i motywowanie do pracy, a tak poważnie – wszelkie działania zmierzające ku jak najlepszej użyteczności stron WWW.

Magdalena Koguciuk

Magdalena Koguciuk

Project Manager

W każdy projekt wkłada wiele pracy, sprawnie integrując działania wszystkich specjalistów. Zaraża pozytywnym nastawieniem i uśmiechem.

Aleksandra Laskowska

Aleksandra Laskowska

Graphic Designer

Grafika, kreacja, branding i nie tylko. Tworzenie kreatywnych projektów o unikatowym stylu to jej specjalność.

Paulina Krawczyk-Jurek

Paulina Krawczyk-Jurek

Senior SEM Specialist

Pod lupę bierze strony WWW i generuje raporty Google Analytics. Z chęcią pomoże Ci zaistnieć w Sieci dzięki kampaniom Google Adwords i ożywi Twój profil w Social Media.

Jakub Handzlik

Jakub Handzlik

Senior SEO & UX Specialist

User experience i pozycjonowanie, optymalizacja kodu stron, linkowanie, walka z filtrami i nadążanie za nieustannie zmieniającymi się wymaganiami Google.

Piotr Zwierz

Piotr Zwierz

Google AdWords Specialist

Tworzy skuteczne reklamy w Google AdWords, optymalizuje kampanie, maksymalizuje ROI i generuje zaawansowane Google Analytics.

Artur Janczarek

Artur Janczarek

PHP Developer

Strony i sklepy internetowe, w których nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, trzeba tylko znaleźć na to sposób. Systemy intuicyjne i proste w obsłudze.

Monika Malinowska

Monika Malinowska

PHP Developer

Programuje strony, które wyróżnia uporządkowany kod i dbałość o najdrobniejsze detale. W swoich projektach stawia na nowoczesny design i efekt ,,wow”.

Paweł Woźniak

Paweł Woźniak

PHP Developer

Zna wiele języków – głównie programowania. Tworzy funkcjonalne strony internetowe, przyjazne dla użytkownika, które spełniają wszystkie wymogi Google.

Szukasz pracy?

Zapoznaj się z opiniami o naszej pracy

Napisz do nas - nasi eksperci czekają na kontakt.

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx