Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Kariera

Jak obniżyć podatek na koniec roku?

Wraz z nadchodzącym końcem roku każdy przedsiębiorca szuka tzw. ,,kosztów”. Jedne z dokonywanych w tym czasie zakupów są bardziej, inne mniej trafione i w kolejnych miesiącach generują zbędne opłaty i wydatki dotyczące amortyzacji. Nie tędy droga…

Wybierz mądrze i zamów przydatną dla Twojej firmy usługę! Sprawdź – jak możemy Ci pomóc!

Koszty na koniec roku - generuj zyski, a nie straty!

Jeśli wiesz już, że pod koniec roku czekają Cię przymusowe zakupy wynikające z chęci obniżenia podatku dochodowego, warto już teraz zastanowić się co będzie najbardziej przydatne dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Pochopne zakupy, często cieszą tylko na etapie wyboru, stając się później obciążeniem dla firmowego budżetu. Jak rozważnie wydać pieniądze z korzyścią dla swojego biznesu? Oto rozwiązania:

Zainwestuj w nową stronę WWW lub sklep internetowy

Odśwież wizerunek swojej firmy. Pokaż się w nowej odsłonie i zbuduj wizerunek silnej marki. Tylko teraz na każdy serwis WWW otrzymasz 15% rabatu!

Zamów voucher na reklamę internetową

Będziesz mógł wykorzystać go w dowolnej chwili przez cały kolejny rok kalendarzowy. Wykorzystaj moment i odbierz dedykowaną zniżkę!

Proponowana opcja to możliwość wygenerowania odpowiedniej dla Ciebie kwoty na fakturze, dzięki której obniżysz podatek, a zamiast strat powodowanych przez nieprzemyślane zakupy, zwiększysz zyski z prowadzonej działalności w nowym roku!

Nie czekaj - skontaktuj się z nami! - tel. 533 375 575

Skontaktuj się z nami i zamów ofertę

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx