Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Bezpłatna wycena

Zadbaj o swój sukces w e-biznesie

Zostań zauważony wśród licznej konkurencji i wybij się z tłumu. Tylko wtedy, gdy oferujesz unikalne i jedyne w swoim rodzaju produkty, masz naprawdę duże szanse na sukces rynkowy. Potrzebujesz dostosowanej do indywidualnych potrzeb platformy sprzedażowej? Skorzystaj z naszej oferty – stworzymy dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju sklep online! Wybierając dedykowany sklep internetowy zapewniasz sobie lepszy start w e-biznesie. Nie czekaj zapytaj nas o szczegóły!

Unikalna szata graficzna

To podstawa do budowania silnego wizerunku. Pokaż oryginalną, zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie, współgrającą z profilem Twojego biznesu grafikę, na tle której podkreślisz atrakcyjność swojej oferty. Nie daj się pomylić z konkurencją, bądź jedyny i niepowtarzalny!

Nieograniczone możliwości

Każdy z nas lubi wyjątkowe oferty, dlatego zamawiając u nas sklep internetowy, możesz sam skonfigurować jego dodatkowe opcje tak, aby podnieść efektywność prowadzonych działań. Jeden sklep, wiele możliwości - zapytaj o dostępne opcje!

Gotowe integracje

Chcesz, aby Twój sklep WWW wyposażony był w automatyczny moduł płatności, a może umożliwiał łatwy wybór sposobu wysyłki? To możliwe, dzięki gotowym integracjom z popularnymi serwisami, które w szybki sposób pozwolą dokończyć zakupy w sklepie on-line!

Sklep internetowy czynny 24h przez 7 dni w tygodniu

Zakupy w środku nocy? Czemu nie! Coraz więcej osób myśli o zakupach w późnych godzinach wieczornych, kiedy sklepy stacjonarne są już zamknięte. Otwórz się na Klientów wtedy, kiedy tego potrzebują i podejmij z nami wyzwanie stawiane przez rynek e-biznesu. Wyprzedź sklepy stacjonarne i prowadź aktywną sprzedaż 24h/7, w zaprojektowanym przez nas funkcjonalnym i łatwym w obsłudze sklepie internetowym. Zapytaj nas o możliwości i opcje sklepu WWW. Biznes w Sieci - to się opłaca!

Użyteczność

Sklep internetowy musi być przede wszystkim użyteczny. Aby Klienci wygodnie robili zakupy w Twoim sklepie online, badamy uprzednio ich preferencje, a przeanalizowane wnioski wykorzystujemy w budowie w 100% funkcjonalnego sklepu online.

Niski współczynnik odrzuceń

Zaprojektowane i zaprogramowane przez naszych specjalistów sklepy internetowe trafiają w gusta osób, które do nich zaglądają. Kupujący płynnie poruszają się po sklepie i chętnie w nim kupują. Życzymy udanych zakupów!

Konwersja

Sklepy WWW zbudowane w oparciu o solidną strategię biznesową, opatrzone profesjonalną szatą graficzną prowadzą do realizacji Twoich celów. Nie pozostaje Ci nic innego, jak cieszyć się z sukcesu, do którego właśnie posiadłeś klucz!

Dziesiątki gotowych integracji - Sklepy www Lublin - sprawdź!

Wykonaliśmy ponad 500 projektów stron i sklepów WWW o różnych konfiguracjach. Wiemy, że każda branża potrzebuje innego wachlarzu wtyczek dodatkowych, aby w pełni funkcjonalnie używać swojego serwisu. W tym celu do dyspozycji naszych Klientów oddajemy różnego rodzaju moduły dodatkowe umożliwiające korzystanie z rozszerzonych funkcji dostępnych w sklepie on-line. Dzięki gotowej integracji z eBay’em lub Ceneo możesz automatycznie sprzedawać swoje produkty w wielu miejscach w Sieci. Szybkie płatności Dotpay i PayU umożliwią Twoim Klientom łatwe wykonanie opłaty za złożone zamówienie, a Kurier DPD lub paczka wysłana przez Pocztę Polską umożliwi błyskawiczne otrzymanie zamówienia. Zapytaj nas o więcej opcji gotowych integracji!

Sklep to również bezpieczeństwo

Certyfikat SSL

Aby wykluczyć możliwość podszycia się pod inną osobę i podłożenia czyjegoś klucza wykorzystywane są certyfikaty SSL. Dzięki nim, mamy pewność, że klucz publiczny rzeczywiście pochodzi od danej osoby. Sam certyfikat jest zbiorem danych, umożliwiających jednoznaczną identyfikację osoby lub komputera i stwierdzenia wiarygodności jednostki, za którą się podaje. Sam certyfikat potwierdza zaufana organizacja SSL Certificate Authority (CA).

więcej

Regulamini zgłoszenie do GIODO

Co sklep to obyczaj – takie stwierdzenie można wysnuć na podstawie zasad obowiązujących w sklepach on-line. Przedstaw czytelny i przystępnie sformułowany regulamin sklepu internetowego, a Twoi Klienci z pewnością to docenią. Działaj legalnie i zgłoś zbiór danych do GIODO. Prowadząc sklep internetowy, każdego dnia operujesz danymi swoich Klientów. Dbaj o bezpieczeństwo bazy danych, osób które Ci ufają.

więcej
tworzenie sklepów internetowych Lublin
sklepy internetowe lublin

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również gotowe sklepy

Jeśli szukasz niedrogiego i sprawdzonego rozwiązania, skorzystaj z możliwości, jaką dają Ci gotowe sklepy. Z tego typu sklepów korzysta wiele osób w Polsce i na całym świecie. W ramach usługi proponujemy instalację skryptu sklepu internetowego PrestaShop lub Wordpress - Woocommerce. Naszym zadaniem będzie instalacja skryptu sklepu internetowego oraz stworzenie unikalnej grafiki do wybranego tematu, która sprawi, że Twój sklep będzie jedyny w swoim rodzaju. Sam wybierzesz, które z dostępnych funkcji sklepu uaktywnić, dostosowując je do potrzeb Twojego biznesu. Sklep oparty na gotowych rozwiązaniach to bardzo ekonomiczne rozwiązanie – idealne dla osób zaczynających przygodę z e-biznesem.

Artykuły Web design

Jak stworzyć przyjazną dla SEO stronę FAQ?

Wyszukiwarki i użytkownicy uwielbiają strony z często zadawanymi pytaniami FAQ. Dobrze napisana sekcja FAQ to wielki plus dla Twojej firmy. Pokazuj...
Więcej

Mikroformaty schema.org jeszcze bardziej pomocne!

Wyniki wyszukiwania wzbogacone o oceny rich snippets, (które pojawiają się podczas przeglądania wyników Google), są bardzo pomocne. Recenzje lub...
Więcej

Współczynnik konwersji - czym jest i czy warto go zwiększać?

Prowadząc sklep internetowy i reklamując się w Google Ads lub Facebook Ads na pewno spotkaliście się z pojęciem współczynnika konwersji. Jest to je...

Więcej

Napisz do nas - nasi eksperci czekają na kontakt.

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx