Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Bezpłatna wycena

Oferujemy pomoc w zakresie biznesu internetowego

Doskonale wiemy, że tylko dokładnie opracowany zarys działań pozwala na osiągnięcie zamierzonego rezultatu. Tylko szczegółowy plan, uwzględniający Twoje oczekiwania i możliwości oraz nasze pomysły na ich realizację, pozwoli aby Twój projekt osiągnął sukces. Oferujemy całą swoją wiedzę z zakresu webmasteringu, tworzenia identyfikacji wizualnej oraz marketingu i finansów, aby wspólnie ustalić optymalną ścieżkę rozwoju Twojego projektu internetowego.

Piotr Ostrzyżek - CEO, specjalista UX

Jak wygląda współpraca z nami

1. Analiza potrzeb

W oparciu o podane przez Ciebie informacje stworzymy zarys tego jak ma wyglądać Twoja strona firmowa, serwis WWW, CMS czy logotyp, a następnie przedstawimy i omówimy szczegółowo każdą koncepcję. Chętnie wysłuchamy Twoich uwag i dostosujemy projekt do szczegółowych wymagań – będziesz miał realny wpływ na końcowy efekt naszej pracy.

2. Ustalenie grupy docelowej

Poznaj swoich Klientów, aby w bardziej precyzyjny sposób móc docierać do nich z komunikatem marketingowym. Połączmy wiedzę dotyczącą potencjalnych Klientów Twojej firmy i stwórzmy profil najbardziej zdecydowanej na zakup grupy osób. Teraz wiemy już jak i dla kogo warto tworzyć efektywne działania marketingowe.

3. Zasięg działania

Kampania lokalna, a może działania marketingowe na olbrzymią skalę? Wybór nie może być przypadkowy. Dzięki konsultacji z naszymi specjalistami będziesz miał pewność, że planowane wspólnie działania trafią do odpowiedniej liczby osób. Nie działamy w ciemno – na potwierdzenie ustaleń dostajesz od nas estymację składającą się kosztu jaki odpowiada liczbie zaangażowanych w projekt odbiorców.

4. Analiza konkurencji

Nie uważamy, że wszystko robimy najlepiej. Chętnie uczymy się na błędach ale nie swoich, tylko podpatrzonych u konkurencji. Śledząc los wdrażanych w branży trendów, wiemy jakich rozwiązań należy unikać, a co świetnie sprawdzi się jako dobra praktyka. Wykorzystaj naszą wiedzę i zyskaj przewagę, dzięki wdrażaniu jedynie rozwiązań, które skazane są na sukces.

5. Dobór usług

Abyś miał pełen obraz tego, co chcemy dla Ciebie stworzyć, przedstawimy Ci nasze wstępne szkice i makiety oraz podpowiemy o jakie jeszcze elementy możesz wzbogacić swój projekt. Razem z Tobą rozważymy wszelkie za i przeciw każdego proponowanego rozwiązania. Wierzymy, że tylko dzięki wzajemnemu zaufaniu, współpracy oraz jasno sprecyzowanym oczekiwaniom, możemy wspólnie pracować na Twój sukces. Z nami masz pewność, że otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Usługi które zagwarantują Ci spokój w e-biznesie

Sklep internetowy

Serwis WWW

Technikalia

  • Serwer
  • Domena

Reklama w internecie

  • Seo
  • Adwords
  • Social
  • Marketing szeptany
  • Katalogowanie

Studio graficzne

Fotografia

Bezpieczestwo

  • Regulamin
  • Certyfikat

Stała opieka nad serwisem

Zapewnij sobie bezstresowy start w świecie e-biznesu. Zamów kompleksową opiekę już dziś.

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx