Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Kariera

Każdy biznes zaczyna się od identyfikacji

Wykorzystaj potencjał drzemiący w komunikacji niewerbalnej. Używając autorskich grafik, odpowiednio dobranych kolorów, posługując się spersonalizowanymi materiałami biznesowymi, wyróżnisz się spośród konkurencji, pokazując tym samym silną pozycję na rynku. Odpowiednio dopasowana do Twoich celów biznesowych i profesjonalnie zaprojektowana identyfikacja wizualna jest kluczem do sukcesu.

Grafik

Aleksandra Laskowska - Graphic Designer

Czym jest Identyfikacja Wizualna

To jedno z podstawowych narzędzi służących do kreowania wizerunku marki firmy na rynku. Na identyfikację wizualną składają się z trzy elementy: logo, kolorystyka, spersonalizowana czcionka i wygląd produktów lub materiałów promocyjnych.

Profesjonalnia identyfikacja wizualna stanowi spójny i czytelny wizerunek firmy dopasowany do profilu działalności oraz wyróżniający się stylem pasującym do grupy docelowej jej odbiorców. Wyznaczone standardy opisuje Księga Znaku, która jest ogromnym ułatwieniem w zarządzaniu zaprojektowanym dla Ciebie logo, wykorzystywaniem kolorów firmowych oraz dopasowaniem właściwej czcionki w nowym projekcie. Pokaż się z jak najlepszej strony i miej pewność, że zaakceptowany przez Ciebie logotyp nie ulegnie niekontrolowanym zmianom. Zobacz nasze portfolio, w którym znajdziesz projekty z wykorzystaniem indentyfikacji wizualnej!

Po co Ci identyfikacja wizualna?

  • Profesjonalne postrzeganie
  • Ułatwienie biznesowych relacji
  • Spójny wizerunek firmy
  • Wyróżnij się na tle innych

Określ w jaki sposób chcesz być postrzegany i konsekwentnie realizuj swój plan. Pokaż potencjalnym Klientom stabilny, przemyślany wizerunek i kulturę organizacyjną, z którą mogliby się utożsamiać. Łatwiej jest przekonać do współpracy Klienta, gdy ten widzi zbliżone wartości w firmie oferującej produkty, których szuka. Spójna identyfikacja wizualna wykonana przez profesjonalne studio graficzne to silny wizerunek firmy na tle konkurencji. Skorzystaj z kompleksowych rozwiązań, które indywidualnie dostosujemy do specyfiki Twojego biznesu. Stań się rozpoznawalny w branży i każdego dnia zdobywaj nowych Klientów. Jeśli Twoja firma powstała ładnych parę lat temu, nieważne jak świetna wówczas była Twoja strategia wizerunkowa. Wiedz, że czas najwyższy, aby ją zmienić. Odkryj potencjał profesjonalnej identyfikacji wizualnej i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Krótko o tym jak zmieniliśmy wizerunek wielu firm:

Artykuły Identyfikacja wizualna

Nowe logo Google i nie tylko!

Dla niektórych wakacje się już skończyły. Skończył się też czas leniuchowania, chociaż, jak się okazuje, nie wszyscy próżnowali. Google na przykład...

Więcej

Sprawdź znaczenie kolorów w marketingu

kolor-blog

Nawet jeśli ktoś uważa się za ignoranta wobec estetyki, grafiki i sztuki, nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że jego mózg decyduje za niego. Ka...

Więcej

Napisz do nas - nasi eksperci czekają na kontakt.

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx