Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Bezpłatna wycena

O co chodzi z tą responsywnością?

Responsive Web Design jest techniką projektowania stron internetowych dopasowanych do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym są przeglądane. Elastycznie zaprojektowane elementy dostosują się do rozdzielczości urządzenia tak, aby witryna zawsze wyglądała atrakcyjnie. Błędne lub niepełne wyświetlenie się strony jest przyczyną niezwłocznego opuszczenia jej przez użytkownika. Nie trać uwagi pozyskanego już Klienta - podaruj swojej witrynie responsywność i daj się zobaczyć z dobrej strony.

Dlaczego warto zainwestować w stronę responsywną?

Jedna strona
wiele urządzeń

Nie ograniczaj się do wyświetlania zaledwie na jednym urządzeniu. Dzięki responsywnej stronie internetowej możesz prezentować swoją ofertę na desktopie, smartfonie czy tablecie. Jedna kreacja graficzna – wiele układów automatycznie dopasowanych do każdej rozdzielczości.

Rekomendowane przez Google

Google nieustannie wprowadza nowe zasady mające na celu podnieść komfort użytkownika, który szuka informacji w Sieci i potwierdza, iż responsywność jest jednym z czynników determinujących pozycję w rankingu, a jej brak skutkować będzie obniżeniem pozycji w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie

Nie ryzykuj - spadek z Top10 może być bolesny, a powrót na szczyt niemożliwy! Niestosowanie się do zaleceń Google zawsze skutkuje ,,karą’’. W tym przypadku może to być utrata wypracowanego miejsca w wynikach wyszukiwania i wysoki współczynnik odrzuceń strony w wynikach mobilnych.
zobacz dlaczego warto

Nasze serwisy WWW to:

  • Autorska szata graficzna
  • User Friendly
  • Responsywność
  • Dedykowany system CMS
  • Optymalizacje Google

Dlaczego responsywny wygląd to konieczność?

Czasy, kiedy strony internetowe można było przeglądać siedząc wygodnie przed komputerem już dawno minęły. Dziś ciągle szukamy czegoś w biegu, a do wertowania ofert używamy przeglądarek w smartfonach i tabletach. Zajmujemy się analityką stron WWW i wiemy, że procent wyszukiwań mobilnych przewyższył już odsetek osób szukających informacji na standardowych desktopach. Nie zostawaj w tyle, otwórz się na nowe technologie i dopasuj swoją stronę do rozdzielności każdego urządzenia mobilnego.

Strony mobilne w liczbach

Twoja strona zawsze przy Tobie
jak wirtualna wizytówka

Profesjonalna strona internetowa spokojnie może stać się wizytówką firmy, a także osób, które w niej pracują. Dzięki wersji responsywnej serwisu WWW możesz w każdej chwili, zaprezentować ją swojemu rozmówcy, na dowolnym urządzeniu, które aktualnie masz pod ręką. Niech Twoja strona WWW będzie łatwo dostępna dla osób, które już ją znają i dzięki mobilnej wersji mogą swobodnie przywołać ją na smartfonie lub tablecie będąc poza domem. Dzięki responsywnej wersji Twoja strona będzie zawsze przy Tobie.

Artykuły Mobilność

Google Search Console dla początkujących

Każdemu, kto zarządza swoją witryną lub witryną klientów, trudno jest uniknąć Google Search Console. W przeszłości to bezpłatne narzędzie do analiz...

Więcej

Jak wykorzystać chatboty w marketingu?

Stale zmieniająca się technologia zmusza wiele firm do szukania nowych źródeł sprzedaży swoich produktów i usług. Firmy muszą być zdolne do dostoso...

Więcej

Aktualizacja YouTube

Muzyka, zabawne filmiki, ciekawostki, wiedza. To wszystko, a nawet jeszcze więcej możemy znaleźć na jednym portalu. O czym mowa? Oczywiście o YouTu...

Więcej

Napisz do nas - nasi eksperci czekają na kontakt.

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx