Lublin tel.: 81 473.50.60 Warszawa tel.: 22.100.23.03 tel.: 660.79.66.95 e-mail: biuro@freeline.pl Kariera

Zawsze na bieżąco

Trendy w Sieci zmieniają się jak w kalejdoskopie. To co dziś wydaje się być nowoczesne i przyciągające, jutro może stać się nieaktualne. Witryna Twojej firmy świadczy o pozycji przedsiębiorstwa na rynku dlatego warto dbać o optymalizację strony WWW. Aby zawsze być na czasie, proponujemy proste rozwiązanie – aktualizacja strony WWW. Jeśli potrzebujesz jednorazowo pomocy w aktualizacji strony WWW, daj nam 48 godzin, a zaktualizujemy jej treść zgodnie z Twoimi wymaganiami. Być może chcesz zmienić nieco wygląd witryny, a może pojawiły się nowe, ciekawe rozwiązania, które pomogą Ci przyciągnąć nowych klientów? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o usłudze aktualizacji stron WWW z Freeline!

Odświeżenie grafiki

Nie zapominaj o walorach wizualnych Twojego serwisu – pokazuj zawsze aktualne zdjęcia produktów i nowoczesny wizerunek Twojej firmy przedstawiony za pomocą oryginalnych grafik.

Aktualizacja treści

Zawsze bądź na bieżąco! Nadążaj za zmieniającymi się trendami. Pokaż Klientom, że dbasz o to, by jasno przedstawić im swoją ofertę, która zawsze jest aktualna i czytelna.

Responsywność

Dbaj o to, jak prezentuje się Twoja strona WWW także na urządzeniach mobilnych. Zapewnij swojej stronie wersję responsywną i bądź pewny, że Twoja oferta jest widoczna w całej okazałości.

SEO Aktualizacja

Nie daj się zaskoczyć aktualizacjom Google i postaw na wiedzę specjalistów SEO. Znamy najnowsze algorytmy i wiemy jakie optymalizacje stron WWW należy wprowadzić, by nie utracić zajmowanej w wynikach pozycji.

Wybierz plan dla siebie

Twoja oferta ulega częstym zmianom, a może prowadzisz biznes, w którym liczą się informacje zamieszczane na bieżąco? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Pakiet aktualizacji strony WWW pozwoli Ci zapomnieć o obowiązku ciągłej wymiany treści. Usługa obejmuje odświeżenie wizerunku witryny oraz aktualizację jej treści w ramach miesięcznego abonamentu. Za każdym razem, gdy potrzebujesz regularnie udoskonalać treść strony, zmieniać jej budowę lub dodać nowe elementy, możemy zrobić to za Ciebie w ciągu 24 godzin.

Doraźne aktualizacje na życzenie

Jeśli potrzebujesz jednorazowej pomocy w aktualizacji strony WWW, daj nam 48 godzin, a zaktualizujemy jej treść zgodnie z Twoimi wymaganiami. Nie chcesz czekać? Zapytaj o możliwość ekspresowej aktualizacji w czasie rzeczywistym.

Zamów

Plany abonamentowe

Oferta Twojej firmy zmienia się w dynamiczny sposób, a serwis WWW wymaga ciągłych zmian? Zamów stałą opiekę techniczną! W ramach elastycznych planów abonamentowych zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz preferencyjne stawki za aktualizacje. Nie trać czasu i zleć nam kompleksową obsługę Twojej strony.

Zamów

Napisz do nas - nasi eksperci czekają na kontakt.

Dozwolone cyfry oraz znaki specjalne: ( ) . - +

Wymagany format: xx@xxx.xx