Jak założyć stronę internetową? – zleć budowę strony profesjonalistom!

Strona www jest nieodłącznym elementem Twojej marki osobistej, szczególnie jeśli prowadzisz działa w internecie. Jest ona kluczem do właściwej, a jednocześnie interesującej sprzedaży usług w internecie. Własna strona www to również miejsce, które świadczy o Twojej wiarygodności. Mówi się, że zrobić stronę internetową jest łatwo, jednak nie do końca tak jest. W dzisiejszych czasach trzeba zwrócić uwagę na wiele różnych aspektów, które wpływają zarówno na właściwe działanie jak i prezentację oferty dla Klientów. Aby strona www była odpowiednio zoptymalizowana i zbudowana w myśl zasad UX, warto oddać to zadanie specjalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wymagana wiedzą. Jeśli poszukujesz doświadczonych projektantów stron www w Lublinie, na pewno zainteresuje Cię nasza oferta.

Dlaczego założenie własnej strony internetowej jest takie istotne?

W obecnych czasach internetu używa niemal każdy dorosły człowiek w naszym kraju, stwarza to olbrzymie możliwości sprzedażowe. Posiadając stronę internetową, masz zatem możliwość dotarcia do licznej grupy osób, którym możesz zaoferować swoje usługi lub produkty. Trzeba zauważyć, że jest to najsilniejszy element komunikacji, posiadanie własnej strony internetowej to same korzyści. Zacznij działać i razem z nami zaplanuj realizację strony internetowej krok po kroku. 

Strona www to najlepsze rozwiązanie dla Twojej marki — jak ją zrobić? 

Stworzenie strony internetowej jest skomplikowanym procesem. Wymaga odpowiedniej wiedzy programistycznej oraz wiąże się z poświęceniem sporej ilości czasu. Zanim zaczniesz planować wygląd, warto zadać sobie pytania takie jak: w jakim celu chcę utworzyć stronę? Jaka to ma być strona (np. sprzedaż produktów, portfolio)? Jak bardzo ma być rozbudowana (np. formularz kontaktowy, założenie bloga)?

Zdajemy sobie sprawę, że osobie, która na co dzień nie zajmuje się tworzeniem stron, nawet powyższe pytania mogą stworzyć pewną trudność. Dlatego jeśli potrzebujesz kompleksowego wsparcie na każdym etapie, poproś o pomoc specjalistów do kreowania stron www w Lublinie – zapraszamy do kontaktu!

Stworzenie strony – co muszę posiadać, aby założyć stronę www? Poradnik krok po kroku

Pierwszym krokiem, jaki należy podjąć to wybrania unikalnej domeny (adresu URL) i hostingu (miejsca, gdzie znajdą się pliki strony). Kolejnym elementem wartym uwagi jest szyfrowanie danych przez realizację certyfikatu SSL. W przypadku pierwszej strony www z pewnością te pojęcia nie będą dla Ciebie zrozumiałe, dlatego spróbujemy je wyjaśnić jak najprościej.

Czym jest dokładnie domena internetowa? – jaką wybrać? 

Do uruchomienia strony potrzebna jest jej nazwa, czyli adres, który wpisujemy w wyszukiwarkę – to właśnie jest nasza domena internetowa. Jest to adres przyporządkowany do adresu IP identyfikujący twoje zasoby strony w sieci. 

Warto pamiętać, że nie każda domena może być dostępna, przed jej rejestracją należy sprawdzić, czy mamy możliwość ją użyć. Po otrzymaniu informacji, że adres jest dostępny, dopiero możemy dopełnić formalności, związanych z rejestracją i zostać przy wybranej domenie. Warto wybrać krótką i zrozumiałą domenę, aby była łatwa do zapamiętania. Dobrze jest upewnić się również czy konkurenci nie zarejestrowali podobnej nazwy. 

Hosting – co warto wiedzieć? 

Po zarejestrowaniu domeny, aby dalej tworzyć stronę internetową, potrzebujesz hostingu, czyli miejsca na publikację Twoich plików na serwerze. Głównym zadaniem hostingu jest ciągłe udostępnianie plików strony do sieci. Przed wyborem hostingu należy zastanowić się nad wymaganiami Twojej strony internetowej. Sprawdź, czy hosting oferuje systemy zapasowe oraz ochronę przed awariami. Upewnij się, że plan, który wybierasz, zapewnia odpowiednie zasoby dla strony, którą chcesz stworzyć. Ważnym elementem, aby stworzyć, funkcjonalną stronę jest, przestrzeń dyskowa i transfer – nasi specjaliści pomogą Ci określić, ile potrzebujesz przestrzeni dyskowej oraz jaką przepustowość transferu danych oferuje hosting. 

Jak zrobić stronę internetową – struktura i wygląd

Jeśli chcesz zrobić własną stronę internetową, musisz wiedzieć, że najważniejszą kwestią jest jej właściwa struktura oraz wygląd. Te aspekty ściśle wiążą się oczywiście z zasadami User Experience, czyli sposobem projektowania stron z uwzględnieniem wrażeń użytkownika. Dzięki temu mamy pewność, że stworzona strona www będzie intuicyjna i łatwa w obsłudze. Należy wiedzieć, że wrażenia oraz prosta ścieżka zakupowa są kluczem do efektywnej i dużej sprzedaży na stronie. 

W tym wypadku warto więc zadbać, aby firma, której zlecisz zrobienie strony internetowej, posiadała certyfikat UX, który gwarantuje posiadaną przez nich wiedzę. Na szczęście w tej kwestii również możesz zaufać nam!

Jak zrobić stronę internetową – prosty i wygodny w obsłudze system CMS

Projektując stronę internetową koniecznie należy mieć na uwadze również późniejsze zarządzanie znajdującą się na niej treścią. Etap tworzenia to przecież tylko początkowy okres jej „życia”. W naszej firmie stawiamy na rozwiązania proste i intuicyjne dlatego nasze strony internetowe budujemy w oparciu o niezwykle popularny system WordPress. Dzięki temu po zakończeniu prac samodzielnie będziesz mógł zarządzać swoją stroną, dodawać nowe podstrony, edytować jej wygląd itp. 

Zrób swoją nową stronę z Freeline!

Jeśli potrzebujesz nowej strony internetowej koniecznie postaw na doświadczonych fachowców! Jeśli szukasz specjalistów od stron www w Lublinie, koniecznie sprawdź naszą ofertę, aby dowiedzieć się więcej. Niezależnie czy potrzebujesz założyć nowy sklep internetowy, rozbudowaną stronę internetową dla firmy lub stronę wizytówkę, pomożemy Ci na każdym etapie. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie oraz umiejętności potwierdzone wieloma certyfikatami gwarantują Ci stronę najwyższej jakości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *