Projektowanie graficzne

Znajdujesz się tutaj:   Freeline » Oferta » Studio graficzne » Projektowanie graficzne

Wiemy, jak ważna dla Klienta jest możliwość kompleksowego wykonania usług, dlatego postanowiliśmy poszerzyć działalność studia graficznego Freeline o dodatkowe usługi, i wyręczyć ich, skracając drogę od złożenia zamówienia po otrzymanie gotowego projektu.

Drukarnia cyfrowa w Lublinie? Zapraszamy do Agencji Interaktywnej Freeline, gdzie możesz wydrukować, co tylko zechcesz: papier firmowy, ulotki i wizytówki. W Lublinie jesteśmy znani z fachowego doradztwa i wysokiej jakości wykonywanych zleceń. Nie masz pomysłu na projekt – chętnie pomożemy Ci znaleźć ciekawe rozwiązanie. Nasze studio graficzne jest do Twojej dyspozycji. Opowiedz nam o swojej wizji, a my ją urzeczywistnimy.

Szanujemy czas naszych klientów dlatego dostarczamy im gotowe materiały drukowane. Oferujemy usługi poligraficzne, między innymi druk cyfrowy. Lublin jest głównym obszarem naszej działalności, jednak przyjmujemy także zlecenia z innych obszarów. Nie ma znaczenia czy przyjdziesz do nas osobiście, czy zlecisz nam wykonanie projektu zdalnie – od nas zawsze otrzymasz profesjonalnie wykonaną usługę.

Papier firmowy – bądź wiarygodny i pokaż swoją silną pozycję. Posługuj się profesjonalnie zaprojektowanym i wykonanym papierem firmowym. Wykorzystaj siłę identyfikacji wizualnej i zyskaj uznanie w oczach potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Papier firmowy, może różnić się rozmiarem i gramaturą. To, co musi znaleźć się w jego projekcie to logo, nazwa firmy i dane kontaktowe, które rozmieścimy w sposób odpowiadający Twoim potrzebom.

Ulotki to doskonale znana każdemu forma reklamy. Niektórzy uważają ją za przeżytek, jednak dobrze zaprojektowana i starannie wykonana ulotka może zdziałać więcej niż niejeden spot reklamowy. Ulotki drukujemy metodą cyfrową i offsetową. Format i inne szczegóły ustalane są w porozumieniu z klientem. Kolorystyka wg wzornika CMYK lub Pantone zapewnia wysoką jakość barw i niezaprzeczalnie przyciąga uwagę odbiorcy do ulotki. W Lublinie, nikt nie przechodzi obojętnie obok wykonanych przez nas ulotek.

Wizytówki nie zawsze muszą wyglądać tak samo! Dzięki nieskończonym pomysłom i kreatywności naszego studia graficznego, Twoja wizytówka zapadnie w pamięć każdemu, kto po nią sięgnie. Oferujemy wizytówki o różnych rozmiarach i wariantach graficznych do wyboru. Druk jedno lub dwustronny na grubym, sztywnym, matowym papierze kredowym 350 g, dzięki czemu elegancki wygląd jest niewątpliwą zaletą każdej wykonanej przez nas wizytówki. W Lublinie robimy to najlepiej!

Agencja Interaktywna Freeline - Profesjonalny druk cyfrowy w Lublinie!

Copyright © Freeline - 2013, ul. Gliniana 32 lokal 1, 20-616 Lublin, tel.: 81 473.50.60, 660.79.66.95, e-mail: , GG: 7558971

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »