Neba – pilnie szuka domu!

Neba to cudowna, oddana i energiczna sunia w wieku ok. 2 lat. Smukła, średniej wielkości – sięga do kolan. Neba jest bardzo żywiołowa i towarzyska. Podczas spacerów wszędzie jej pełno, wszystko ją interesuje. Z każdym chce się przywitać i poznać. W związku z młodym wiekiem i żywotnym usposobieniem potrzebuje bardzo dużo ruchu oraz aktywności fizycznej, żeby rozładować swoją energię, której niejeden psiak by pozazdrościł. Mimo niedobrych doświadczeń z ludźmi jest bardzo uległa i łagodna. Chętnie nawiązuje interakcje z człowiekiem, kocha przytulanie i pieszczoty.

Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów, jest nimi zainteresowana i często zachęca do zabawy. Neba będzie potrzebowała nauki chodzenia na smyczy choć dla kochającego właściciela nie powinno stanowić to problemu. Sunia nie zostanie wydana do domu, gdzie będzie mieszkała na dworze w kojcu. Poszukujemy prawdziwego domu w którym będzie członkiem rodziny!

Kontakt w sprawie adopcji: PN-ND 9:00- 20:00 Alicja: 667283659 mail: wolontariat.nowodwor@gmail.com zapraszamy do obejrzenia wszystkich psiaków: https://www.schronisko-nowodwor.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz mnie do newslettera (możesz się wypisać w każdej chwili).